AZ EU akkreditált műszaki laboratóriumában bevizsgált termék
A multiméter praktikus eszköz az elektromos készülékek általános karbantartásakor és új vezetékezés kialakításakor is. A multiméter minden esetben biztonságot nyújt, amikor elektromos rendszerrel kell dolgoznia.
Az árak forintban értendőek és az ÁFA-t tartalmazzák. Cégünk kizárólag új termékeket forgalmaz számlával! A gyártó fenntartja a jogot, hogy értesítés nélkül változtasson a termék fotóin, csomagolásain, adatain, paraméterein!
Professzionális, processzor vezérelt töltő 1,5V-os Li-ion és 1,2V-os hagyományos NiMH akkumulátorokhoz: AA / R6, AAA / R03
tölthető akkumulátorok méretei: AAA, AA
tölthető akkumulátorok típusai: NiMH, Li-ion 1,5V
töltési csatornák száma: 4x 0,5A
egyidejűleg töltött akkumulátorok száma: 1-től 4-ig külön csatornákon
Li-ion töltési módszer: CC/CV
NiMH töltési módszer: 0△V és -△V
védelem: túlmelegedés, rövidzárlat és megfelelő polaritás
A csomagolás tartalmazza az USB kábelt is (hálózati USB adaptert nem, csak kábelt). Az eszköz bármilyen 5V-os USB töltővel használható!
Extra funkciók: helyezzen be 4db feltöltött akkumulátort, majd: - ha egyszer megnyomja a gombot, akkor az USB-A csatlakozón keresztül tudja külső akkumulátorként (powerbank) használni az eszközt (pl. okostelefon, tablet feltöltéséhez) - ha 2 másodpercig nyomva tartja a gombot, akkor be/ki tudja kapcsolni a beépített led lámpát.
Bemutatkozik a Hummingbird termékcsalád egyik legújabb vezeték nélküli tagja a BRONC MAGIC, amely pehely súlyával (akkumulátorral 138g, RCA egységgel 115g) kifejezetten hölgyeknek készült hagyományos- vagy smink tetoválásokhoz. A BRONC MAGIC egy prémium minőségű "2 az 1-ben" tetoválógép: használható a beépített akkumulátor egységgel vagy hagyományos módon RCA vezetékkel!