A GP bevezette újratölthető elemeinek környezetbarát generációját – a ReCyko Pro termékcsaládot, amely új gyártási technológiával készül, és az újratölthető elemek előző sorozatainak sikerére alapoz. A ReCyko Pro sorozat sok töltési cikluson át hosszú üzemidőt nyújtó akkumulátora még jobb és még erősebb. Az első néhány használat után még a feltüntetett értéknél is valamivel nagyobb kapacitást és ezáltal hosszabb üzemidőt biztosít. Ideális a mindennapi használatra.
Az árak forintban értendőek és az ÁFA-t tartalmazzák. Cégünk kizárólag új termékeket forgalmaz számlával! A gyártó fenntartja a jogot, hogy értesítés nélkül változtasson a termék fotóin, csomagolásain, adatain, paraméterein!
Napjainkban a GP Lithium gombelemek többségét tekintélyes japán gyárakban készítik. Ez felső kategóriás minőséget és elem teljesítményt garantál. A GP Lithium ezért biztonságos választás jelent azoknak a felhasználóknak, akik maximális elem élettartamra számítanak.
Bemutatkozik a Miceya termékcsalád egyik legújabb vezeték nélküli, amely pehely súlyával (akkumulátorral 150g, RCA egységgel 125g) kifejezetten hölgyeknek készült hagyományos- vagy smink tetoválásokhoz normál vagy PMU tűmodulokhoz egyaránt. A Miceya egy prémium minőségű "3 az 1-ben" tetoválógép: használható a beépített akkumulátor egységgel vagy hagyományos módon RCA vezetékkel!